O CrinklePAK

CrinklePAK = barevná papírová recyklovaná výplň. Fixační výplňový materiál, který je navíc díky svému tvaru skvělou dekorací.  

Výplně jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného papíru s certifikacemi Ecolabel a Der Blauer Engel. Černá varianta je vyrobena z barveného kraftu.

Papír je znovu plně recyklovatelný. K balení papírových výplní CrinklePAK používáme pouze papír a papírovou lepící pásku, nic víc. Z podstaty věci jsou tedy papírové výplně značky CrinklePAK velmi šetrné vůči životnímu prostředí. Při výrobě barevných variant jsou použity pouze přírodní barvy. Papírové výplně značky CrinklePAK jsou vyráběny v České republice. Stejně tak hlavní surovina, papír ze 100% recyklovaného odpadu, je vyroben v České republice. Papírové výplně pro Vás vyrábíme již od roku 2021.

 003

Kromě jedenácti barevných variant řady CrinklePAK classic nabízíme i různé barevné mixy v kategorii CrinklePAK mix. Pokud sháníte mix barev Vaší společnosti či oblíbeného sportovního klubu apod., určitě nám neváhejte napsat na mail obchod@crinklepak.cz a zkusíme něco vymyslet :-)

Využití:

CrinklePAK výplně = fixační výplňový materiál, který tlumí nárazy a otřesy. Zároveň má díky své široké paletě barev a originálnímu tvaru skvělé využití pro dekorativní účely. Papírové výplně CrinklePAK využijí stejně dobře expedice různých e-shopů, výrobce vín či jiných alko/nealko nápojů či například svatební dekoratérka :-) CrinklePAK výplně se dají využít coby dekorativní a fixační výplň do dárků, launch boxů, dárkových košů a dárkové krabičky nebo třeba jako vkusná dekorace na narozeninové oslavě. Dalšímu využití našich papírových výplní značky CrinklePAK se meze nekladou :-)

Množství:

CrinklePAK výplně nabízíme v baleních po 1kg, 5kg a 10kg. Objem 1kg balení = cca 48 litrů papírové výplně. 

 

CRINKLE PAK_logo_claim

 

Zpět do obchodu